Satışta

Atlantis Bilgeliği İnsanlığın Bilinmeyen Tarihi

Stok durumu: Tükendi

Original price was: ₺35,00.Current price is: ₺19,25.

Bunların büyük çoğunluğu, daha önce yaşanan ve bundan sonra da yaşanması muhtemel olan bir dizi büyük doğal afetlerle ilgilidir.
Bir zamanlar Atlantis’te yaşananlar gelecekte meydana gelmesi muhtemel olaylara ışık tutması bakımından ayrı bir öneme sahiptir.
Bu nedenle herkesin, Atlantis’in başına gelenleri öğrenmesinde büyük yararlar bulunmaktadır. Bir zamanlar Atlantis’te yaşananlara benzer olaylarla bizim uygarlığımızın da karşılaşabileceği fikrinin Kutsal Kitaplar’ca da desteklenmesi, konunun önemini bir kat daha artırmaktadır.

Stokta yok

Karşılaştır

“Siz tek bir tufan hatırlarken gerçekte birçokları olmuştur… Dahası diyarlarınızda yaşamış insan ırklarının en gelişmiş olanını bilmiyorsunuz…
Yunan Filozofu Eflatun
Dünya üzerinde meydana gelen tufanlar sırasında birçok uygarlığın batmış olduğu İncil, Tevrat ve Kur’an-ı Kerim’de uzun uzun anlatılmıştır. Dile getirilen bu felaketler, Dünya’nın topyekün yok olmasıyla alakalı ifadeler değildir. Bunların büyük çoğunluğu, daha önce yaşanan ve bundan sonra da yaşanması muhtemel olan bir dizi büyük doğal afetlerle ilgilidir.
Bir zamanlar Atlantis’te yaşananlar gelecekte meydana gelmesi muhtemel olaylara ışık tutması bakımından ayrı bir öneme sahiptir.
Bu nedenle herkesin, Atlantis’in başına gelenleri öğrenmesinde büyük yararlar bulunmaktadır. Bir zamanlar Atlantis’te yaşananlara benzer olaylarla bizim uygarlığımızın da karşılaşabileceği fikrinin Kutsal Kitaplar’da da desteklenmesi, konunun önemini bir kat daha artırmaktadır.

Murry Hope’un tüm kitapları için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar

ISBN

9758312189

Sayfa Sayısı

296

Dil

Yayınevi

Yayın Tarihi

2010-01-01

Cilt Tipi

Karton Kapak

Kağıt Cinsi

Kitap Kağıdı

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Atlantis Bilgeliği İnsanlığın Bilinmeyen Tarihi” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Yükleniyor...